Hakkımızda

Hızla gelişen ve değişen piyasa koşullarına ayak uyduran çağın gerekliliklerini takip eden ve sürekli teknolojisini geliştiren müşteri odaklı iş anlayışı ile çalışan firmamız Doğu Marmara’da Hızla büyümeye devam etmektedir. Yetişmiş eğitimli personeli ve uzman üretim ekibiyle müşterilerinin beklentileri rahatlıkla karşılamaktadır.

Bilgen hakkında

Bilgen Doğalgaz bir aile şirketi olan Hakiş San. Tic. Ltd. Şti. ‘nin bir alt kuruluşudur. Şirketimiz faaliyetlerine 1990 yılında Hakiş Ticaret unvanı ile başlamıştır. Faaliyet alanlarımız tesisat, kalorifer, merkezi sistemler, hidrofor tesisatı, güneş enerji sistemleridir. Büyüme adına 1996 yılında Hakiş San. Tic. Ltd. Şti unvanını alarak sektörde hizmet etmeye devam etmiştir. Artan İş potansiyeli ile birlikte ısıtma soğutma havalandırma, Radyant, Vrf sistemleri mekanik tesisat işlerine girerek faaliyet alanımızı genişleten şirketimiz 2011 yılında kurumsallaşma kararı almıştır. Bilgen Doğalgaz San.Tic. Ltd.Şti. Firmasını kurarak yeni bir yapılanma ile sektörde hizmet vermeye başladı. Artan istek ve genişleyen faaliyet alanlarına cevap vermek için genç, dinamik, rekabetçi, yeniliklere açık bir ekip kurarak sektörümüzde başarılı firmalar arasındaki yerimizi aldık firmamız müşteri odaklı ekip organizasyonuyla ve buna uygun ekip çalışmamızla hizmet vermeye devam ediyor. BİLGEN Doğalgaz ürün kalitesini, üretim kapasitelerini ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlarla çalışmalarımızı düzenli olarak arttırmaktayız.

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. George Eberhard

shadow

Vazgeçilmez Değerlerimiz

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklenenden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
  • İyi ahlaklı firma ve insanlarız.
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
  • En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız.
  • Etkin ekip çalışmasına inanırız.
  • Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
  • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan "istek" enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.
  • Firmamızda çalışan herkesin "kendi işinin lideri" olduğuna inanırız.

Misyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle;
Müşterilerimize,
Çalışanlarımıza,
Topluma ve çevreye,
Kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

Vizyonumuz

Bilgen Doğalgaz çözümlerinde farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır.

Sektörde haklı olarak bulunduğu konumundan aldığı özgüven ve sizlerin takdiriyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Hedefimiz; temsil ettiğimiz markaların gücü, hizmet yelpazemiz ve deneyimlerimizi kullanarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.